Używany sprzęt rehabilitacyjny

 

MedicaRent specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży używanego sprzętu ortopedycznego, a zwłaszcza łóżek rehabilitacyjnych. Naszym obszarem działania w zakresie wynajmu są Warszawa i Białystok oraz okoliczne gminy. 

 

Najwięcej pytań od Państwa mamy w zakresie stanu i jakości oferowanego przez nas sprzętu. Otóż sprzęt używany w naszej ocenie: charakteryzuje się 100% funkcjonalnością techniczną oraz ledwo zauważalnymi śladami normalnego używania sprzętu. Jeżeli sprzęt jest ponad standardowo wizualnie podniszczony, zamieszczamy stosowną informacje w opisie przedmiotu.

  

Na cały sprzęt udzielamy 6 miesięcznej gwarancji od daty zakupu.

 

Naszą specjalnością są łóżka rehabilitacyjne, które oferujemy Państwu w 3 dostępnych opcjach:

  • łóżka dwufunkcyjne: regulacja wysokości łóżka + podnoszonie/opuszczanie górnej części ciała, 
  • łóżka trzyfunkcyjne: regulacja wysokości łóżka + podnoszonie/opuszczanie górnej części ciała + podnoszenie/opuszcanie dolnej części ciała
  • łóżka czterofunkyjne: regulacja wysokości łóżka + podnoszonie/opuszczanie górnej części ciała + podnoszenie/opuszcanie dolnej części ciała + opcja przechylenia

 

Na poniższym zdjęciu widoczne jest łóżko czterofunkcyjne, które najcześciej występuje w naszej ofercie:

 

_MG_1615.jpg

 

 

Wszystkie nasze łóżka posiadają podwójne drewniane barierki, które zabezpieczają pacienta przed wypadnięciem z łóżka i dają poczucie bezpiecznego leżenia. Drewniane barierki oraz pozostałe elementy łóżka są wykończone drewnianymi lub drewnopodobnymi materiałami dzięki czemu pasują do domowych wnętrz oraz nadają otoczeniu ciepłą atmosferę. Do łóżka istnieje możliwiość zamówienia wysięgnika z trójkątem, umożliwiającego podciąganie się na rękach.

 

 Łóżka są wyposażone w kółka z funkcją hamulca. 

 

Uwaga: chociaż nasze łóżka są używane, to w opinii zdecydowanej większości naszych klientów, wyglądają one jak nowe lub bardzo mało używane

  

Poza wynajmem na terenie Warszawy i Białegostoku prowadzimy wysyłkową sprzedaż sprzętu rehablitacyjnego. W naszym ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim najwyższej jakości łóżka, niemieckiej firmy Burmeier. 

 

burmeier.png

 

Łóżka sprawdzają się ułatwiając pacientowi jak i opiekunowi codzienne czynności. Wszystko dzięki elektrycznemu pilotowi. Uwaga nie są to piloty na baterie, gdzie mogłyby występować problemy z ich funkcjonowaniem.


Kontakt